۱۳۸۸/۰۹/۱۷

هرچه ميكشيم از اين دانشگاه (لاكن دانشكده فنی) ميكشيم!

هرچه ميكشيم از اين دانشگاه (لاكن دانشكده فنی) ميكشيم!
(آقامون اينا)


. بنا به اعلام خبر درآري فارس هم اكنون يكي الي تعدادي از حاميان ميرحسين در دانشكده فني با پرتاب گاز اشك آور به دانشجويان ولائي حمله ور شده و چند نفر را بشدت كشتند . گزارشهاي تكميلي در زير مي آيد :

صبح امروز تعداد كمي الي سه هزار نفر دانشجوي ولائي كه ديشب شام اينجا بودند با تجمع مقابل دفتر جاسوسي موسوي به سر دادن شعار "دروغگو دروغگو بيست و هفت درصدت كو" پرداختند كه توسط صدها هزار نفر از اوباش مسلح مورد حمله قرار گرفتند . به گفته منابع موثقي كه فقط يكي ما داريم يكي بابا اين صدها هزار نفر همان عده قليلي هستند كه از طرف موسوي با اتوبوس همه جا برده ميشوند . دانشجويان ولائي پس از اصابت گاز خردل اشك آور كه باعث گريه بدون نوحه شان شد به سينه زني پرداخته و بدون حمايت پليس كه همانجا بيخودي تماشا ميكرد در دسته هاي عزاداري به آرامي وارد محوطه پرديس دانشكده فني شدند .

آخرين گزارش دقيقاً تا اين لحظه حاكي از آنست كه بلافاصله پس از ورود اين عزيزان كه كاسكت يكيشان ديشب اينجا جا مانده به محوطه پرديس حاميان ميرحسين با تانك ، آر.پي.جي ۷ ، خمسه خمسه ، توپ ۱۰۶ ميليمتري و دوشكا بهشان حمله ور شده خيليهايشان را به اسارت گرفته و به مكان نامعلومي بردند . خدا كند بهشان تجاوز نكنند . اين حمله وحشيانه در حالي صورت گرفت كه دانشجويان ولائي كه كارت دانشجوئي چندتايشان امروز اشتباهاً بجاي نيازمنديهاي كيهان چاپ شد با شعار "وحشي برو گمشو" از حاميان ميرحسين خواهش كردند كه آنها را كمتر بكشند .

همچين زهرا رهنورد كه ديروز پس ضرب و شتم دويست خواهر رهگذر كه براي خريد وارد دانشكده هنر شده بودند از محل گريخت امروز با ورود مجدد به دانشگاه كه توسط دو اسكادران هواپيما اسكورت ميشد به كشته و زخمي كردن تعدادي رهگذر ديگر پرداخت كه هنوز ادامه دارد . مطابق تلفني كه همين الآن بهمان شد حاميان ميرحسين با قطع مجدد خطوط ارتباطي منطقه و مختل نمودن صندوقهاي پست در حال تخريب اموال و نواميس عمومي هستند . هم اكنون دانشجويان ولائي با سر دادن شعار "مرگ بر ستمگر ، چه شاه باشه چه رهبر" با موتور در حال كتك زدن ..... ببخشيد اينجاي خبر انگاري اشتباه شد . الدنگ ! دانشجوي ولائي كه نميگه چه شاه باشه چه رهبر ، حالا كتك زدن با موتور هيچي . تا از سايت عكس نگرفتن حيثيت ما رو منگوله نكردن حذف كن !

علیرضا رضایی

2 نظرات:

Anonymous گفت...

هشدار :
با سلام امروز با ابزار فیلتر شکنی ایرانی در وب روبرو شدم به اسم : Beshkan Web
اما این سایت مشکوک بود ، اول خواست با دانلود تولبار این نرم افزار نصب بشه ، اما پس از نصب تولبار ، خواست که آپدیتش کنم ، اما این بار پیغام داد باید تولبار جدید را دانلود کنم و قبلی رو آنیسال کنم.
جالب این بود که امکانات این تولبار جدید دسترسی به سایت رجا نیوز و فارس بود !!!!!!!!!!
لطفا به این سایت ها سری بزنید و از امنیت این سایت ها کاربران رو مطمئن کنید.
خواهشمند است راهنمایی کنید.
لینک ها:
http://kolah-ghermezi.co.cc

http://sarbaz-khooneh.co.cc/installtoolbarok.htm


webshekan.mihanblog.com

aras گفت...

بارها تذکر داده ایم که حتی الامکان از اینگونه فیلترشکن های وطنی استفاده نشود بخصوص این موردی که شما اطلاع داده اید یک نرم افزار جاسوسی است تا یک فیلترشکن! بهترین کار این است که باآنرا از سیستم پاک کزده و سپس با یک ویروس یاب قوی و به روز شده سیستمتان را یکبار بطور کامل ویروس یابی کنید تا آثار باقیمانده آن نیز پاک سازی شود.

در حال حاضر مطمئن ترین فیلتر شکنها u96 و u97 است که با یک سرچ در اینترنت با همین نام میتوانید انرا بیابید. یا از فیلتر شکن تخت وب بنام جوناموس http://01sep09.ur-xp.com/igooglef.html در گوگل استفاده کنید.

ادامه راه سبز - ارس

آخرين اخبار ارس

ادامه راه سبز - ارس

↑ Grab this Headline Animator