۱۳۸۸/۱۰/۱۵

علي مطهری: حسینیان کلا علاقه خاصی به اعدام دارد

علي مطهری نماينده اصولگراي مجلس:
حسینیان کلا علاقه خاصی به اعدام دارد

. ادامه راه سبز«رس»: عضو شاخص فراکسیون اصولگرایان در واکنش به طرح حامیان دولت در مجلس برای اجرای حکم محارب ظرف 5 روز گفت: این طرح ناشی از روحیات افراطی و تند برخی از طراحان مخصوصا آقای حسینیان است.

علی مطهری در گفتگو با پارلمان‌نیوز، در خصوص تهیه طرحی با 36 امضا از سوی حامیان دولت برای اجرای حکم محارب ظرف 5 روز و اشاره آنها به حوادث پس از انتخابات در مقدمه طرح، اظهار داشت: آقای حسینیان کلا علاقه خاصی به اعدام دارد.

وی در واکنش به خبرنگاری که پرسید این صحبت شوخی است؟ اظهار داشت: جدی می‌گویم؛ زمانیکه ایشان قاضی بود حکم‌های اعدام بسیاری صادر می‌کرد و این به روحیات ایشان بر می‌گردد.

فرزند شهید مطهری در پاسخ به این سئوال که آیا هدف از این طرح‌ها و اقدامات افراطی، تند کردن فضا نیست؟ تصریح کرد: این حرکات افراطی هیچ نتیجه‌ای ندارد، باید علل را از بین برد.

وی گفت: باید دید علت این حوادث چیست؟ افرادی که امسال روز عاشورا به خیابان آمدند و اعتراض کردند شاید سال گذشته در دسته‌های عزاداری بودند، چه شده که امسال چنین کاری انجام داده اند؟

مطهری تاکید کرد: البته کسانیکه دست به تخریب زدند و آسیب رساندن به اموال عمومی را انجام دادند باید مجازات شوند، ولی باید توجه داشته باشیم که سوزاندن ریشه‌های این علل مهمتر از هر چیز دیگر است.

نماینده تهران خاطر نشان کرد: بنده با این طرح مخالف هستم و این طرح را ناشی از روحیات طراحان مخصوصا آقای حسینیان می‌دانم.

2 نظرات:

هر نفر یک ستاد گفت...

الله اکبر
هرشب شام غریبان
از 10 تا 10.05
خاموشی در سراسر ایران
نمایش همبستگی و عظمت جنبش سبز تا پیروزی.
هر نفر یک ستاد

۵ ژانویهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۱۷:۲۹

Anonymous گفت...

جايگاه از دست رفته ولايت فقيهي كه بخواهد با زور و افتراي محارب و كشتار و تهديد و شكنجه و تجاوز و اعدام و چماق و باتوم برگردد! خيلي عذر ميخواهم، بايد به آن ر...د!

آخرين اخبار ارس

ادامه راه سبز - ارس

↑ Grab this Headline Animator