۱۳۸۸/۱۰/۱۴

احتمال مهاجرت بیت امام خمینی به نجف اشرف

احتمال مهاجرت بیت امام خمینی به نجف اشرف


. ادامه راه سبز«ارس» به نقل از عصرایران: البته هنوز مشخص نشده است بیت امام خمینی می خواهند بطور دائم به عراق مهاجرت کنند یا صرفا یک تصمیم کوتاه مدت و مقطعی است.

پارسینه: شنیده شده است حجت الاسلام سید حسن خمینی و سایر اعضای خانواده امام خمینی تصمیم گرفته اند در حرکت اعتراض گونه، ایران را ترک و به نجف اشرف عزیمت کنند و این تصمیم را با تعدادی از نزدیکان خود در میان گذاشته اند.البته هنوز مشخص نشده است بیت امام خمینی می خواهند بطور دائم به عراق مهاجرت کنند یا صرفا یک تصمیم کوتاه مدت و مقطعی است.حمله اخیر جمعی از لباس شخصی ها به حسنیه جماران در هنگام سخنرانی سید محمد خاتمی، یکی از دلایل رنجش شدید حجت الاسلام حسن خمینی است،نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی بعد از انتخابات خرداد 88 ، در بسیاری از مراسمات رسمی در حرم امام غایب بود.بر اساس این گزارش، برخی از چهره های شاخص جریان اصولگرا و اصلاح طلب که از این تصمیم مطلع شده اند، از سیدحسن خمینی خواسته اند در تصمیم خود تجدیدنظر کند و تلاش دارند کدورت های ایجاد شده را برطرف کنند.

1 نظرات:

Anonymous گفت...

بیایید در اعتراض به رفتار حکومت و پشتیبانی از جنبش سبز هر شب از ساعت 10 تا 10:05 چراغهای محل کار و زندگی را خاموش کنیم تا عظمت و همبستگی جنبش را به رخ دشمنان بکشیموبیشتر از پیش لرزه بر اندام پوسیده شان افکنیم. زنده باد آزادی

آخرين اخبار ارس

ادامه راه سبز - ارس

↑ Grab this Headline Animator