۱۳۸۸/۱۰/۱۱

چین به کمک كودتاچيان براي سرکوب معترضان ایراني آمد!

تصویری از واردات تجهیزات زرهی ویژه سرکوب اعتراض های شهری:
چین به کمک سرکوب معترضان در ایران آمد

. ادامه راه سبز«ارس» به نقل از جرس: با ادامه و گسترش یافتن تجمعات اعتراضی ، دولت تجهیزات زرهی جدید ویژه سرکوب را از طریق بندرعباس و از کشور چین وارد کرده است.

این تصویری است که یکی از "شهروند خبرنگاران" با دوربین موبایل خود گرفته است.

همچین شهروندی دیگری مطالبی مفید در مورد این خودروی نظامی ارائه داده است. مدت زمان لازم برای تحویل این زره پوشها 4 ماه بوده که بنا به عجله حکومت ایران و موافقت دولت چین، زره پوشها مستقیماً از زره پوشهای سازمانی ارتش چین بطور فوری تحویل شده که در نوع خود بی سابقه است. به نظر می رسد که دولت چین هم به اندازه حکومت جمهوری اسلامی تعجیل بخرج داده تا این زره پوشها هر چه سریعتر برای سرکوب مردم ایران به مقصد برسد


این زره پوش ضد شورش دارای مخزنی 10 هزار لیتری برای شلیک آب سرد و آبجوش و 3 مخزن 100 لیتری جداگانه برای شلیک مایعات شیمیائی سوزاننده، آب مخلوط به رنگ پاک نشدنی و یا آب مخلوط به گاز اشک آور است. هر زره پوش دارای دو تفنگ پرتاب مایعات با بُرد 70 متر است که از داخل کابین کنترل می شوند. قیمت خرید هر دستگاه 650 هزار دلار می باشد که بهمراه آن مقادیر زیادی مایعات مختلف سوزاننده و اشک آور و رنگی نیز خریداری شده است.

* البته بماند كه طبق معمول كالاهاي بنجل چيني و بررسيهاي دقيق بعمل آمده توسط بعضي از هموطنان خوش ذوق مان از بولتنهاي نظامي چين و همينطور كسب اطلاع از بعضي از معترضان مسلمان چيني كه اخيرا دولت چين از همين خودروها عيله شان استفاده نموده بود، اين زرهپوش هم با اين هيبت ، نقطه ضعفهاي بزرگي دارد كه يكي از آنها اينكه با خوردن يك كوكتل مولوتوف ناقابل در پنچ جاي حساسش از پاي در مي آيد! و بقيه ضعفها بماند تا بعد!

2 نظرات:

Anonymous گفت...

زره پوشهای وارداتی مدل DES-516B و ساخت صنایع نظامی استان دالیان چین می باشد. مشخصات دقیق شرکت سازنده بشرح زیر است:
Dalian Eagle-Sky Co.
Tel: +86-411-8681-3362 +86-411-8681-3362
Fax: +86-411-8681-3763
Email: eagle@eagle-sky.net
http://www.eagle-sky.net

Anonymous گفت...

بیشین بینیم بابا! اینقدر زور نزنید، حتی اگه این خبر هم درست باشه، بدون این وسایل هم کار شما تمومه، نفسهای آخره!

آخرين اخبار ارس

ادامه راه سبز - ارس

↑ Grab this Headline Animator