۱۳۸۸/۱۰/۰۹

ويدئوي حمله گروهك محارب انصارفشار! به مسجد قباي شهر شيراز

حمله گروهك محارب انصارفشار! به مسجد قباي شهر شيراز

. ادامه راه سبز«ارس»: اتفاقات قابل مشاهده در فيلم دقيقا زماني رخ داد كه آيت الله سيدعلي محمد دستغيب، امام جماعت مسجد قبا و نماينده مردم فارس در مجلس خبرگان، ديشب طي بيانيه شديد اللحني از علما راستين و فقهاي عدول شهرها خواسته بود كه قفل سكوت را شكسته تا شاید این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید و ایثار هزاران جانباز است از دست متحجّران آزاد گردد.

تجمع كنندگان محارب در مقابل مسجد قبا، ضمن به كاربردن انواع و اقسام الفاظ ركيك خطاب به نماينده مجلس خبرگان فارس، شعارهاي گوناگوني را نيز براي مراسم حمله خود تدارك ديده بودند كه "ما اهل كوفه نيستيم، قبا سالم بماند"، "علي محمد دستغيب، اين آخرين اخطار است"، "مرگ بر منافق"، "مرگ بر مرجع آمريكايي" و "مرگ بر ضدولايت فقيه" از آن دسته بود.

گروهك فشار هم چنين درحالي در شعارهاي خود از آيت الله دستغيب مي خواستند از مسجد بيرون بيايد كه بنا به گزارش منابع موثق، او به دليل مشغله هاي معمول خود، در محل مسجد قبا حضور نداشت اما هنگام خروج برخي طلاب و روحانيون از درب مسجد، علي رغم حضور نيروهاي انتظامي به سمت ايشان حمله برده و آنان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند، به نحوي شاهدان عيني از آثار خون در تمامي محوطه خيابان روبروي مسجد در ماه محرم الحرام خبر داده اند.

ويدئوي شماره 1ويدئوي شماره2


0 نظرات:

آخرين اخبار ارس

ادامه راه سبز - ارس

↑ Grab this Headline Animator